Értékesítés-támogatási és termékmenedzsment szakértő [Hungary]

E.ON Energiamegoldások Kft. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Ha idáig eljutottál valószínűleg érdekel az új energiavilág, aminek nagyon örülünk és köszönjük, hogy kattintottál! Tennél is azért, hogy az új energia megoldások minőségben el is jussanak az emberekhez? Akkor jó helyen jársz, mivel a Jövő Energia Otthona Értékesítés csapata alakítja ki azt a stratégiát és termékportfoliót, amely lehetővé teszi, hogy a tömeges megoldásokkal megszólítható ügyfelek hosszú távú partnerei legyünk az energiahatékonyságban és elektrifikációban. Amennyiben része is lennél az új energiavilág kialakításának, akkor olvasd át a részletes feladatokat és az elvárásokat, utána kattints a ’Jelentkezés’ gombra!

Feladatok

  • Energetikai tanácsadás szolgáltatás menedzsmentje
  • Webshop értékesítési csatorna menedzsmentje, folyamatainak fejlesztése és stratégiájának kialakítása
  • Termék és értékesítési csatorna riporting támogatása
  • Értékesítés digitális képességeinek fejlesztése
  • Integrációs projektekben való részvétel a terület szakmai képviseletével
  • Termékek profitabilitásának folyamatos javítása
  • Meglévő folyamatok optimalizációja, időközönként történő felülvizsgálata
  • Lakossági és kkv üzleti projektek támogatása/vezetése
  • Ügyfél és üzleti igények, elégedettség mérése, visszacsatornázása fejlesztésnek, kommunikációnak.

Elvárások

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Analitikus, elemzői szemlélet
  • Kitűnő kommunikációs készség és erős ügyfélorientáltság
  • Windows és MS Office teljes körű használata és ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Digitális fejlesztésekben, online értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Éves bruttó 284.200 Ft Cafeteria keret
  • Bónusz - elérhető az éves alapbér 15%-a
  • Önkéntes nyugdíjpénztári támogatás - havi bruttó alapbér 3%-a
  • Áramdíj kedvezmény
  • Csoportos élet- és baleset biztosítás
  • Biztosítás magánegészségügyi vizsgálatokra
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Pozíció azonosító: 218235

Kapcsolat

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.

A kiválasztási eljárás során az E.ON egyenlő esélyeket biztosít minden jelentkező számára nemzetiségre, korra, nemre, fogyatékosságra, illetve megváltozott munkaképességre való tekintet nélkül. A mi feladatunk az egyenlő esélyű részvétel technikai feltételeinek biztosítása. Kérjük, erre vonatkozó igényedet jelezd a pályázatodban.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال