Główny Energetyk [Poland]

Klauzula informacyjna
Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Talent City Magdalena Kaczmarek wpisaną do rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 23639 z siedzibą w Komornikach, przy ul. Jagodowej 29/2, 62-052 Komorniki („Administrator danych”), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Cele i podstawy przetwarzania: Dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału w procesie rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, figurowania w bazie agencji zatrudnienia celem proponowania kandydatur na wskazane stanowiska, ustalania warunków zatrudnienia oraz ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO).
Podstawą przetwarzania danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest zgoda (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Skutkiem niepodania danych będzie brak możliwości udziału w ww. procesie.
W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.
Prawo do sprzeciwu: W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych opisanych powyżej. Przestaniemy przetwarzać Twoje dane w tych celach, chyba że będą istniały uzasadnione podstawy prawne pozostawienia danych w ograniczonym zakresie.
Okres przechowywania danych: Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania rekrutacji oraz przez okres maksymalnie 2 lat od dnia jej zakończenia.
W przypadku udzielenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów przyszłych rekrutacji oraz umieszczenia w bazie kandydatów i proponowania kandydatury, Twoje dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
Odbiorcy danych: Twoje dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom i organom upoważnionym do przetwarzania tych danych na podstawie przepisów prawa. Twoje dane osobowe zawsze mogą zostać udostępnione podmiotowi, który zleci nam rekrutację na stanowisko, na które przedstawimy Twoją kandydaturę.
Prawa osób, których dane dotyczą:: Zgodnie z RODO, przysługuje Ci:
a) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
b) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
c) prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych;
d) prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
e) prawo do przenoszenia danych;
f) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Zautomatyzowane podejmowanie decyzji
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania.
Przekazywanie danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowych: Nie przekazujemy Twoich danych poza teren Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Naszym klientem jest międzynarodowy producent FMCG z ponad 100-letnią historią, którego jeden z zakładów znajduje się w Polsce. Firma swoje produkty kieruje do kilkudziesięciu krajów na całym świecie, a obecnie zatrudnia blisko 1000 osób.
Fabryka stale się rozwija – co roku uruchamianych jest kilkaset nowych SKU, a realizowany obecnie plan inwestycyjny zmierza do osiągnięcia statusu największej na świecie fabryki w swojej branży pod względem mocy produkcyjnych.
W związku z tym planem i rozwojem zespołu kluczowej kadry, poszukujemy doświadczonego profesjonalisty na poniższe stanowisko:

Główny energetyk / Inżynier ds. energetyki

Miejsce pracy: ok 1h drogi na północ od Wrocławia
Nr ref. GEI/0723

Zadania
  • Zabezpieczenie ciągłości dostaw mediów energetycznych poprzez nadzór nad optymalnym funkcjonowaniem infrastruktury energetycznej.
  • Zapewnienie bezpiecznej i niezawodnej eksploatacji infrastruktury energetycznej.
  • Prowadzenie projektów inwestycyjnych w obszarze energetyki.
  • Analiza danych energetycznych oraz optymalizacja ich zużycia.
  • Zapewnienie zgodności z wymaganiami prawnymi.
  • Wdrożenie i nadzór nad system ISO50001.
  • Organizacja i nadzór prac oraz usług firm zewnętrznych związanych z urządzeniami i instalacjami energetycznymi.
  • Bieżąca współpraca z działami Controllingu, Utrzymania Ruchu i Produkcji.
Wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dużej firmie produkcyjnej – min. 3 lata, preferowane – min. 5 lat.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi maszyn, urządzeń i infrastruktury zakładu produkcyjnego.
  • Wiedza z zakresu rozdzielnic średniego napięcia (SN).
  • Wiedza z zakresu urządzeń podlegających pod Centralny Rejestr Operatorów (CRO) oraz Urząd Dozoru Technicznego (UDT).
  • Uprawnienia dozorowe i eksploatacyjne (D1, D2, D3, E1, E2, E3) bez ograniczeń.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziana wiedza z zakresu OZE.
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych w obszarze energetyki.
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu/ nadzorze nad systemem ISO 50001.
Oferujemy
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej i silnej pozycji na rynku, intensywnie rozwijającej swoją działalność w Polsce.
  • Możliwość ciągłego rozwoju kompetencji technicznych, m.in. poprzez aktywny udział lub prowadzenie projektów inwestycyjnych w obszarze energetyki, np. z obszaru OZE.
  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko o dużej autonomii.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.
  • Atmosfera pracy i kultura organizacyjna zorientowana na współpracę i wzajemny szacunek.
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta Multisport.
  • Inne benefity.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال