Logisztikai munkatárs [Hungary]

Ha szeretne egy folyamatosan fejlődő import-export multinacionális cég csapatába tartozni és a kihívásoktól sem hátrál meg, szereti az összetett folyamatokat, ugyanakkor kellő alázattal áll a munkához, akkor ne is keressen tovább! Küldje el jelentkezését, mert most keresünk Logisztikai munkatársat hosszútávra, kiemelkedő fizetéssel. www.berlingerhaus.com

Logisztikai munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

Logisztikai folyamatokban való részvétel; vámkezelés előkészítés, fuvarokmányok készítése, dokumentálása. Pénzügyi osztállyal történő együttműködés. Riportok, statisztikák készítése. Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel és belső osztályokkal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Kommunikációképes szintű angol nyelvtudás szóban és írásban. Felhasználói szintű MS Office ismeret - elsősorban Excel (magabiztos használat). Megbízhatóság, precizitás, pontosság, rugalmasság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

Előrelépési lehetőség. Hosszútávú munka. Versenyképes fizetés. Munkavégzés helye: 2120 Dunakeszi, Pallag utca 30.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال