Technický konzultant/ka pasivní zákaznické linky new [Czech Republic]

Popis zaměstnavatele

Naším klientem je významná energetická společnost.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, Pražskou energetiku, hledáme uchazeče na pozici Technický konzultant/ka pasivní zákaznické linky. Není potřeba, abyste měli technické znalosti, vše vás naučíme.

Co bude Vaší náplní práce?
  • vyřizování zákaznických požadavků, zodpovídání jejich dotazů a řešení technických záležitostí
  • komunikace s interními a externími techniky, domlouvání schůzek
  • telefonická a emailová komunikace na každodenní úrovni
  • práce s interní databází
  • občasné pohotovosti (na mobilním telefonu) s 10% příplatkem

Požadavky

  • dokončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • plynulou znalost češtiny bez vad řeči a přízvuku
  • komunikační dovednosti a klientský přístup
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • znalost systému SAP výhodou
  • znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

  • pracovní dobu na 37,5 hod/týden
  • hrubou měsíční mzdu 27 000 Kč a bonusovou složku cca 5 000 Kč
  • stravenky v hodnotě 130 Kč
  • 5 týdnů dovolené
- místo výkonu práce: Praha 10 - Kubánské náměstí
  • nástup: 1. 8. 2023/ 15. 8. 2023

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال