Ügyfélszolgálati ügyintéző [Hungary]

A ViharFlotta Kft. Magyarország egyik meghatározó ajándéktárgy gyártó - rendezvény szervezők cége, aminek a partnerei az ország kiemelkedő Youtuberei. Számos webshopot üzemeltetünk, amikhez most ügyfélszolgálati ügyintéző pozicióba keresünk új munkatársat:

Főbb feladatok:

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Webshop rendelések egyeztetése a megrendelőkkel ( nem értékesítés ! )
  • Ügyfélhívások és a központi email címekre beérkező elektronikus levelek megválaszolása
  • Ügyfélszolgálati és adminisztrációs munka aránya körülbelül 50-50%
  • Számítógépes adminisztráció ( emelt szintű Word / Excel - Google Sheet használat )
  • Tiszta munkakörnyezet fenntartása
  • Vezető feladatok támogatása, kimutatások készítése

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • Megbízhatóan, lendületesen végzed a rád bízott feladatokat.
  • Szereted a kihívást, és a káoszban meglátod a rendet.
  • Ha szeretnél fiatalos környezetben dolgozni.
  • Tudsz és akarsz csapatban dolgozni.
  • Bírod a (el)nyomást, a monoton munkát, de nyitott vagy a változásra

Előny ( nem elvárás ):

  • UNAS / Shoprenter tapasztalat

Amit Neked kínálunk:

  • Egyéb juttatás: ruhapénz
  • Sikeres évzárás esetén év végi prémium
  • Ruházattal ne törődj, adunk mi Neked - díjmentesen
  • Modern környezet
  • A piacon meghatározó szerepet töltünk be - munka is van, kellő pörgéssel

Munkavégzés helye, ideje:

  • Debrecen - Galamb utca - ViharFlotta Kft.
  • napi 8 óra szerződéssel, munkakezdés ideje: hétköznap 08:00

KÖTELEZŐ elvárás részünkről:

  • Légy tisztességes, lehessen Veled hosszú távra tervezni. Mi 14 éve vagyunk a piacon.
  • terhelhetőség
  • ez egy irodai munka, nincs home office.

Kezdés:

  • Akár azonnal.

Állás típusa: Teljes munkaidő

Fizetés: 195 000,00Ft - 250 000,00Ft havonta

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال