Culinary Advisor [Czech Republic]

Culinary Advisor / Obchodní poradce pro Prahu a okolí

Jsme Unilever, jedna z největších FMCG společností na světě a aktuálně hledáme někoho, kdo posílí náš Food Solutions tým! Předpokládaný termín nástupu: 1.9.2023
Význam a rozsah pozice:
  • Odpovědnost za prodejní cíle ve svěřeném regionu (Praha a okolí)
  • $ads={1}

    Spolupráce s DSR našich distribučních partnerů s cílem zabezpečit splnění prodejních cílů divize; kooperace s lokálními distributory
  • Pravidelný monitoring výkonu; rozvoj klíčových zákazníků ve svěřeném regionu
  • Koordinace prodejních a kulinářských akcí v regionu
  • Rozšiřování zákaznické základny
  • Zvyšování pokrytí trhu výrobky Unilever Food Solutions; zodpovědnost za rozpočet individuálních a stálých slev a za kontrolu správnosti prodejů
Náplň práce:
  • Spolupráce s trade marketingem na přípravě kanálových marketingových aktivit
  • Předávání informací z terénu s cílem zajistit co nejefektivnější vývoj a implementaci aktivit pro podporu prodeje našich produktů na trhu
  • Spolupráce na konkrétních aktivitách s DSR našich partnerských distributorů
  • Podíl na přípravě a implementaci promočních aktivit, letákových aktivit, slev; monitoring průběhu akcí a vyhodnocování jejich efektivity a přínosu k výsledkům firmy ve svém regionu
  • Přímé jednání s určenými lokálními distributory
  • Péče o klíčové zákazníky ve svém regionu; rozvoj vzájemné spolupráce s příslušným DSR VO a zvyšování vzájemného obratu
  • Zprostředkovávání informací z trhu na ad hoc žádosti z trade marketingu s cílem zajistit co nejefektivnější vývoj a implementaci aktivit pro podporu prodeje našich produktů ve svěřené prodejní oblasti
  • KPI: Obrat (Sell in), Sell out, Penetrace TOP, Penetrace novinek, hunting nových operátorů
Co očekáváme:
  • Zkušenost s lokálními VO, práce v Gastro segmentu (Horeca, Sociál)
  • Min. 3 roky praxe na pozici obchodní zástupce ideálně v oblasti FMCG
  • Kuchařské dovednosti na úrovní BASIC
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zdravotní průkaz
  • MS Office (Excel, PowerPoint, Word)
  • Bydliště v regionu, ochota cestovat
  • Dobré organizační a prezentační dovednosti
  • Tah na branku se zaměřením na cíl
  • Komunikace a velmi dobré vyjednávací schopnosti

Co nabízíme:
  • Pracovní poměr na plný úvazek
  • Bonusy/prémie
  • Firemní tablet, mobilní telefon
  • Firemní auto
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Více než 5 týdnů dovolené
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Společné konference a týmové akce
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na stravování
Unilever is an organisation committed to equity, inclusion and diversity to drive our business results and create a better future, every day, for our diverse employees, global consumers, partners, and communities. We believe a diverse workforce allows us to match our growth ambitions and drive inclusion across the business. At Unilever we are interested in every individual bringing their ‘Whole Self’ to work and this includes you! Thus if you require any support or access requirements, we encourage you to advise us at the time of your application so that we can support you through your recruitment journey.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال